| roxiiMr a întrebat:

Dati-mi un site video unde pot invata la matematica.dau funda.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Matematica se învața de la profesor, din cărți sau culegeri.Prea puțin poți învăța online.Dar, după părerea mea, acest canal e cel mai bun : http://www.youtube.com/user/Poe669

| Liviu4you a răspuns:

Cel mai bun site- www.khanacademy.org
In cazul in care nu stii engleza, are lectiile traduse si in romana.
Acopera totul de la 1+1 la ecuatii diferentiale, algebra liniara, etc. Gasesti tot ce vrei.

| Liviu4you a răspuns:

Am uitat sa precizez ca toate materialele sunt absolut gratis.