| vic00004 a întrebat:

Dau funda! Daca nu am luat bacul pot intra la medicină veterinară in Iasi? Adica sunt locuri pentru toamna? Cine stie exact! Multumesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Doar după ce promovezi examenul de BAC poţi da admitere la facultate!

Vor mai fi "ceva" locuri şi pentru sesiunea din septembrie, dar ( încă ) NU s-au afişat - vezi detalii la linkul oficial :
http://www.uaiasi.ro/admitere/

http://www.uaiasi.ro/admitere/studii-de-licenta.php? sectiune=numar-de-locuri

Toate cele bune.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare o să treci un examen de admitere la facultate când de fapt nu ai fost capabil/ă să treci bacalaureatul?
Interesant!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intereseaza te la facultate, nu e chiar asa de complicat, insa mai intai ia bacul

| neutrino a răspuns:

Nu, dar imi place pretentia ta de a deveni medic, fara sa fii in stare sa treci de un amarat de bac.

| GabrielaIoana a răspuns:

Mai sunt locuri dar depinde acum si cu ce medie vei intra. Ultimele medi cu care s-a intrat acum au fost destul de mari.

| Darius2019 a răspuns:

Ce conteaza e sa ai vointa, incredere in tine, cunostinte in acest domeniu si o medie mare. happy

| vic00004 explică:

(Legiuitoarea) nu cred că te interesează pe tine ce am facut, daca am luat bacul sau nu. Site ul asta e facut pentru alteceva.Nu sa dai tu raspunsurile astea de cacat.De unde stii poate nu e pentru mine. poate sunt mai bun in alte domenii.NU MATEMATICA! ASA CA VEZI DE TREABA TA. SI NU MAI TR MAI BAGA IN SEAMA AIUREA... MAI BINE CITESTE CEVa.MULTUMESC PENTRU INTELEGERE!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru vic00004):

Bună.
Vezi că ai mari probleme de scrierea gramaticală, "d-ra doctor"!
Mai învață și apoi să comentezi!
Pa, pa.