| Zuupass a întrebat:

de unde as putea achizitiona War Crimes de Christie Golden? De preferat din Romania sau cu un pret ieftin daca este din alta tara, intre 100 ron happy
PS: Este o carte, mai mult banda desenata pentru jocul World Of Warcraft

Răspuns Câştigător
| Madrill a răspuns:

Pe books-express.com
Eu am descarcat monstra gratuita de pe magazinplay si nu era bada desenata. Daca vrei sa-mi urmezi exemplu si sa citesti primele 30 de pagini sa vezi daca merita s-o citesti pe toata, asigura-te ca ai pe dispozitivul tau android aplicatia cartiplay.