| preacopilapentruvarstaei a întrebat:

definiti facultatea de asistenta sociala? ce as deveni?

Răspuns Câştigător
| lor3nutza a răspuns:

Sincer eu daca as fii in locul tau nu as face facultatea asta ca mno.....nu stii cum is copii si nu ai chef sa ajungi la inchisoare pentru ca i-ai dat o palma la fund ca a devastat casa dar e alegerea ta si cel mai bine este sa decizi chiar tu si sa nu lasi pe nimeni sa te distarga de la ceea ce vrei tu sa faci in viata ca in fond tu o sa practici aseasta meserie nu altii
sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| lor3nutza a răspuns:

Asistent social LOOL

| preacopilapentruvarstaei explică (pentru lor3nutza):

De ce lool?

| lor3nutza a răspuns (pentru preacopilapentruvarstaei):

E logic facultate de asistenta sociala -> asistent social

| preacopilapentruvarstaei explică (pentru lor3nutza):

Crezi ca e de viitor?

| lor3nutza a răspuns (pentru preacopilapentruvarstaei):

Sincer eu daca as fii in locul tau nu as face facultatea asta ca mno.....nu stii cum is copii si nu ai chef sa ajungi la inchisoare pentru ca i-ai dat o palma la fund ca a devastat casa dar e alegerea ta si cel mai bine este sa decizi chiar tu si sa nu lasi pe nimeni sa te distarga de la ceea ce vrei tu sa faci in viata ca in fond tu o sa practici aseasta meserie nu altii
sper ca te-am ajutat

| TiffanyღBJ a răspuns:

Asistent social. Gasesti aici informatii despre aceasta profesie
http://www.filosofie.ugal.ro/APROFESII/as.social.htm