| FofoBaa a întrebat:

Buna TPU.happy
Doua prietene care au ramas corijente au trecut acum in toamna...Au pus amd2 liceul care am intrat eu si au intrat dar au intrat la profilul Pielarie amd2 si eu la Stiinte ale Naturi fiindca nu mai erau locuristraight faceAcum cand se duc sa depuna dosarul la liceu daca intreaba secretara/directoare daca poate sa se mute cu mine in clasa poate?
1.Sau daca nu poate cand se duc sa depuna dosarul dupa 2-3 sap pot?
2.Toate clasele a 9 sunt de dimineata sau dupa masa numai sa fie toate fiidca nu vr sa fiu elestraight face...sau nu o sa fie la inceput orarul stabil? Dau fundita.straight face

1 răspuns:
| einenebun23 a răspuns:

Daca mai sunt locuri in clasa se poate si dar daca nu mai sunt vor putea abia din semestrul al 2-lea.