| SaraXdd a întrebat:

kiss Este adevarat ca o sa dam la toate materile lucrare semestriala pe foaie speciala, la fel cum am dat acele teste initiale? Daca da, aceste note vor fii trecute in catalog?

3 răspunsuri:
| Rubby a răspuns:

Nu este adevarat. Lucrarile semestriale se dau doar la mate si romana si se dau pe foi albe aduse de tine de acasa. Daca esti in clasa a VIII-a dai teza si la istorie sau geografie depinde ce preferi, iar daca esti la liceu atunci depinde la ce profil esti

| Sandruc a răspuns:

Nu nu o sa dam lucrare semestriala la toate materiile ne ajung doar tezelehappy:*

| SaraXdd explică:

Aaaa happy eu asa intelesem de prin scoala chatterbox!