| moniiq a întrebat:

Este un program pentru yahoo messenger, in care se auzea un ciocanit la usa cand intra cineva online, si un trantit de usa cand iesea cineva de pe mess.Stie cineva cum se numea programul ala si de unde il pot lua?

Si mai exista si alte programe de genul acesta?
fundahappy

Răspuns Câştigător
| Simon a răspuns:

Iti cauti sunetele de la mess 7, cele cu ciocanitul si trantitul de usa, si ti le copiezi in folderul sounds din mess 10, si dupa aia intra in preferinte si-ti customizezi dupa bunul plac.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar dacă tu treci "înapoi" la messenger 7 şi prietenii tăi au mess 10, nu mai sunteţi compatibili...

| tzahranul a răspuns:

Nu era niciun program ci era yahoo messenger 7. 0 pe care il poti descarca de aici
http://www.brothersoft.com/yahoo-messenger-43827.html
sau de la orice alta pagina(da search cu google!)