| Justarand0mguy a întrebat:

Bună TPU, eu anul viitor vreau sa ma transfer, in clasa 10 la un alt liceu. Am întrat pe site-ul oficial al liceului la care vreau sa ma transfer și am aflat ca cererile se fac în 22 iulie. Ma gândeam, sa scot cererea de la liceul la care sunt acum luna aceasta, in iunie și sa o țin acasă pana în 22 iulie sau sa o scot cu 2-3 săptămâni înainte(marea întrebare e de fapt dacă va fi deschis liceul în iulie și dacă îmi va putea da cererea) dau fundă!

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Intrebarea se repeta, a treia oara.

08. Am postat o întrebare, dar nu a apărut pe site. Ce se întâmplă?
Dacă întrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a apărut încă, nu-ţi face griji, aceasta va figura pe site în cateva momente, adică atunci când pagina va fi reactualizată. Întrebările postate de utilizatorii noi vor fi iniţial vizibile numai autorilor lor şi utilizatorilor logaţi. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logaţi, fără a fi raportate. Dacă întrebarea cumulează minimum două raportări, ea va fi respinsă de pe site şi va ajunge în atenţia administratorului site-ului. - https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimeni în perioada aia. Eu când am fost a 9a m-am transferat in luna mai-iunie pentru clasa a10a