| anonim_4396 a întrebat:

Eu ma duc in clasa a v-a, si vreau si eu sugestii cum sa ma aranjez

DAU FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| silvia_6781 a răspuns:

Daca nu ai nici un iubit lasati parul pe spate puneti 3 bratari pe mina dreapta si 4 pe cea stanga si un inel pemana dreapta darnu uita de lantisor ca sa arati cool trebuie sa iti pui un lantisor de aur sau ceva mai sofisticat iar in par puneti nistesclipici crede-ma va merge daca nu ai iubit mie mi-a mers pa

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Intri in clasa a V-a si in loc sa te gandesti cum sa inveti bine, sa nu iei numai 5 si 6, tu te gandesti la cum sa te arannjezi mai fitos si c00l,mda...Nu zic ca altii sa te joci cu papusile la varsta asta,insa ar trebui sa iti stea capul la invatat cand te duci la scoala, si la nimic altceva, mai ales la 11 ani cat ai tu.Doamnelor si domnilor, iata o viitoare curva! Pace!

| denisa402 a răspuns:

laughing)) ce?
fratee cum te imbraci de obicei. bine punctat arbeitmachtfrei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este o intrebare de cultura generala ori de educatie! Este mai mult de dichiseala!
Deci intrebarea ta merge la Beauty&Fashion! Sa postezi de acum inainte intrebarile la categoriile corespunzatoare!
Sa nu o mai dai in bara!
Bye!winking

| marlanuu a răspuns:

Cheala cu suvite!