| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa merg in anglia cu familia(mama este medic deci o sa castige bine si nu o sa fie nici o problema) dar eu nu stiu cum o sa intru la liceu acolo. am 14 ani si in iunie termin a 8-a. mai trebuie sa mai dau testarea nationala daca mai departe vreau sa intru la liceu in anglia? media mea a tuturor anilor o sa fie sigur peste 9.50. deci, pe ce intru eu la liceu? conteaza mediile? dau vreun test? testul este greu sau usor? cam la ce nivel o sa fiu eu acolo? cum as putea sa merg la o scoala buna acolo? vreau un raspuns cooncret si care sa-mi acopere toate semnele de intrebare. multumesc anticipat! dau funda, normal!

1 răspuns:
| Shatzie a răspuns:

Cel mai complet raspuns il gasesti cu un search pe Google. Incearca sa tastezi College UK sau ceva de genu'