| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Ieri am fost la olimpiadă la biologie-anatomie- iar olimpiada se numea Olimpiada la Biologie clasa a VII-a. Eu cu un băiat am luat acelaşi punctaj şi mergem la baraj. Cine este în cunoştinţă de cauză să îmi dea exemple sau site-uri de unde pot lua măcar un auxiliar de exerciţii.
Mulţumesc happy!

1 răspuns:
| ImpactVision a răspuns:

Dorim sa te interesezi mai bine despre panourile publicitare. Astfel iti propun sa intri pe site-ul p-media http://www.p-media.ro/panouri-publicitare/