| Alina95Maria a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa ajung in politie sau sa ma leg de o ramura care este legata de aceasta meserie. As vrea sa stiu, daca se poate in ce consta admiterea la Facultatea de Aparare si Securitate Bucuresti. Urmeaza sa termin un profil de Real, as avea nevoie de mai multe informatii legate de aceasta facultate si ce eforturi presupune ea.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Găseşti detalii pe site-ul oficial :
http://www.unap.ro/index.php/ro/admitere-facultati-si-departamente

Toate cele bune!