| Ioanna_8979 a întrebat:

Buna TPUbatting eyelashes In legatura cu noul profil de pe facebook, Timelinebatting eyelashes Vreau sa postez un videoclip de pe youtube dar nu vreau sa fie numai pe o parte a profilului, vreau sa arate mare! happy Stie cineva la ce ma refer? Dau funda raspunsului corect!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. click pe profilul tău apoi la jurnal de activitati, găseşte postarea cu videoclipul si click pe cerculet si selecteaza Shown on timeline (daca la asta te referi)

| 5SOS a răspuns:

Eu, stiu la ce te referi dar nu se poate face asa ceva.Crede-ma. Am incercat si eu dar atata timp cat ai Timeline nu poti face asa ceva.

| Ioanna_8979 explică:

Stiu ce vrei sa zici cornl dareu vreau videoclipul intr-o dimensiune mult mai mare adica nu doar pe o parte a profilului, sti ca sunt 2 coloane si videoclipul este doar pe o coloana, ei eu vrau pe amn2 coloanele daca stii ce vreau sa zic! Si se poate pentru ca am vazut la altii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioanna_8979):

Exact asta ti-am zis. fa ce ti-am zis si o sa apara. vrei sa-ti desenez?