| Nimeni91 a întrebat:

Buna TPU!
La scoala ni s-a prezentat un proiect cu un fel de excursie catre centrul universitar din Timisoara, din cadrul "Facultatii de Agronomie", cu toate costurile achitate prin intermediul proiectului ROSE. Intrebarea mea este: in ce consta aceasta excursie? Nu ni s-au dat detalii despre acest lucru, doar ni s-a spus ca va avea loc la jumatatea lunii iulie

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu erai acolo si nu stii... ce sanse avem noi?

| Nimeni91 explică (pentru suntserios):

A, ce sa spun? Nu ni s-a explicat in ce consta excursia, doar ni s-a spus ca va avea loc in iulie, cam pe la jumatatea lunii. Stiu ca au spus reprezentantii de la universitate ca au mai avut astfel de excursii si in trecut, si ma gandeam ca poate printre voi sunt prezenti si cativa dintre cei care au avut ocazia sa participe la un astfel de eveniment. Am spus clar mai sus ca nu ni s-au precizat detaliile referitoare la acest tip de activitate, ma gandeam, cum am mai spus, ca poate ati participat si voi si ca poate imi puteti spune despre ce e vorba

| sierra1 a răspuns:

In vacanță nu m-aș duce nicăieri (și mai ales fără detalii...)!

| Catrice a răspuns:

Mișto.
Dacă tu nu știi ce ți s-a prezentat, noi de unde?!
Cel mai probabil e un tur al universității.

| Nimeni91 explică (pentru Catrice):

Ce sa mai precizez? Entuziasm maxim: doi profi de varsta mijlocie care laudau universitatea, insa cand a intrebat cineva de detalii, au spus doar ca va avea loc la jumatatea lunii iulie. Am crezut ca daca printre voi sunt prezenti participanti din etape anterioare ale acestui proiect, poate imi puteti spune despre ce e vorba, acest tip de experienta avand loc si in alti ani. Mersi oricum de raspuns!

| Lukasssz a răspuns:

Sunt clasa a 11-a si noua ni s-a prezentat un proiect.