| SucDeGuava a întrebat:

TPU! La ce ora se poate vedea ploaia de stele din seara asta (12 august) in Romania?

Răspuns Câştigător
| vardolnicusor a răspuns:

Pai oficial intre orela 18 si 23:45... dar dupa ora 21 este perfect si iti recomand sa ai si un telescop este fantastic happy

7 răspunsuri:
| vladflorea a răspuns:

Pai lncepand de la ora 23 pana pe la 01. O poti vedea doar in locuri intunecate fara lumina!

| ღÐelly a răspuns:

De la 19 pana la 1-2 big grin

| paralel1000 a răspuns:

Din cate am inteles ploaia de stele se poate observa dupa ora sase in aceasta seara

| andreeaandra989 a răspuns:

Pai pe la ora 23 pana la unu doua noaptea daca rezisti big grin

| bobbyjah a răspuns:

De abia astept sa o vad love struck

| firstboy a răspuns:

Foarte interesanta intrbarea si eu ma uit pe la vre 11sau 12, cam acolo.

| Musique a răspuns:

De la ora 23.