| darkfireforever a întrebat:

Buna, TPU!

La olimpiada de lingvistica, exista si copii de la profilul uman care sa faca performanta? Intreb deoarece majoritatea (daca nu toti) olimpicii la faza nationala sunt de la real, ceea ce e de inteles pe de o parte, intrucat ei pot imbina si gandirea critica si creativitatea, dar nu au existat deloc exemple fericite si de la celalalt profil, uman, la o asemena competitie?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ești la filo, trage tare, te califici la națională și rupi gura târgului