| Dani223 a întrebat:

Maine o sa completez optiunile pentru liecu. Stici careva ce licee bune sunt in Sibiu. in afara de Lazar si Goga. Aa. si cum a fost prima voastra zi de liceu? >: cum v-ati integrat? Funda scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| Roxyy16 a răspuns:

Ai deja emotii pentru prima zi de liceusmug? Stai linistit, totul o sa fie bine. Doar nu o sa te impiedici ( visul asta l-am avut cu o zi inainte de a intra pe poarta CNOG- bine ca nu s-a intamplat). Iti vei da seama in ce clasa esti, dar in curte cunosti 10.000 de persoane si le uiti numele. Daca cunosti ceva lume inainte e perfect. In rest totul o sa fie ok happy

1 răspuns:
| cat a răspuns:

Poate te ajuta linkul asta http://www.gandul.info/......iu-8396483