| Nicky06 a întrebat:

Nu stiti daca este vreun clasament al liceelor din Cluj? Iar daca da, pe ce loc s-ar afla Liceul Teoretic Avram Iancu?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ultima statistica il situeaza pe locul 5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul Avram Iancu este pe locul trei. Pe primul loc este Emil Racovita urmat de Liceul Nicolae Balcescuwinking.

| Nicky06 explică (pentru anonim_4396):

Dupa ce te-ai ghidat? Nu zic ca ar fi gresit, dar ai luat de pe net sau din experienta proprie sau asa ai auzit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nicky06):

De pe net am luat de pe site-ul adevarul. De fapt asa si este, acuma ramane la decizia si parerea fiecaruia. Dupa mine nu ar fi acesta.

| Cryogen a răspuns:

Http://www.isjcj.ro/......INAL_N.pdf

Incepand cu pagina 54 vei gasi toate liceele cu profilele si specializarile lor si ultima medie de intrare in 2012