| AmmAmine a întrebat:

nu stiu ce mi se intampla! Imi iese media 10 la toate materiile in afara de sport si matematica! La matematica imi iese 9! La sport am un 9, si acum o saptamana am facut aruncarea mingii de oina, si mi-a spus ca as merita 6-7! Nu numai mie mi-a spus asta, ci si colegelor mele! Nu n-ea trecut nota in catalog inca, si a spus ca ne mai testeaza si ora viitoare! Problema mea este ca, nu sunt priceputa la sport, si de fiecare data cand ma pune sa arunc, arunc si eu pana la jumatate! La fel si colegele mele! Of, un sfat, ceva? Cum as putea sa arunc mai tare?

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Asa sunt lesinatele care stau numai cu burta pe carte si de sport n.au auzit.Tu iti dai seama ce tragedie ca nu iti iese 10 pe linie la toate materiile? :O Intr.o saptamana nu ai cum sa inveti sa arunci mai departe avand in vedere ca pana acum reusesti pana la jumatate deci o sa trebuiasca sa te obisnuiesti cu gandul ca vei avea 9 in loc de 10.Vezi sa nu intri in vreo depresie din cauza asta.Pentru probele urmatoare iti recomand niste exercitii de brate si abdomen.Le gasesti pe google.

| AmmAmine explică (pentru GreenVoid):

Thank you! M-ai ajutat cat de cat, dar nu in tocmai! Multumesc oricum!