| luckygirl2727 a întrebat:

Buna TPU! Nu stiu daca am ales categoria buna dar am o intrebare!
La sfârșitul anului scolar 2022, eram clasa a 11-a pe profil tehnologic. In ultimele două săptămâni am avut practica dar nu m-am mai dus la școală datorită unor motive personale. Diriginta mi-a spus ca probabil voi rămâne repetentă si probabil asa a fost, nu am mai putut lua legătura cu ea. Întrebarea mea este, pot merge la liceu sa scot dosarul si sa ma înscriu in acelasi oras/alt oras la învățământ seral sau frecvență redusa? Cum ar trebui sa procedez sa scot dosarul?

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Da! Mergi la secretariatul liceului.