| Rominaaa a întrebat:

:p Face careva maine scoala? happy

11 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Da, se pare ca se face.

| G2225hda a răspuns:

Din pacate... DAAA crying(((((( DE CE? Cine i-a pus sa ne dea liber inainte de Pasti si joia si vinerea viitoare?

| nicoalusoby a răspuns:

Da se fac ore in toata tara, dar nu o sa fie cine stie ce la mine se face 2 in 1.

| UndeadEnigma a răspuns:

Da se face in toata tara. [E problema ta daca te duci sau nu, se pun absente.]

| roxy99roxana a răspuns:

Da toti copii din tara e dat de la stat obligatoriu n-ai ce face tresa te duci sambata asta si cealalta nu conteaza daca-ti place sau nu crede-ma te inteleg

| ChoeAllina a răspuns:

In cazul meu nu. Nimeni din calsa mea nu se duce ..deoarece profesori au zis ca nici ei nu vin la ore @_@ ( In clasa mea fie vorba )

| zurick a răspuns (pentru ChoeAllina):

Ce tare!

| ChoeAllina a răspuns (pentru zurick):

tongue

| ChoeAllina a răspuns (pentru zurick):

Haha daaa ^__^

| metten1 a răspuns:

Da,maine se face scoala.

| SelenaMary22 a răspuns:

Da si sambata viitoare se face pentru ca avem joi si vineri liber. Fundita?