| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Pe ce site as putea gasi adaptarea lupului la un mediu de viata? A lupului sau a oricarui alt animal.Eu am cautat dar nu am gasit nimic.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries01 a răspuns:

Buna!
http://www.scribd.com/......i-de-Viata
Sper ca te ajuta.
O zi buna!:)

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

''Like'' si ''change relationship'' pe Facebook stii sa dai, a? 'Tiar capu ala
Da teme Ioc, ca ie grele.

| BBAlyss explică (pentru IMC90):

Nu am postat intrebarea asta ca sa incepi tu sa ma jignesti.Chiar am cautat pe internet insa nu am gasit nimic care sa ma ajute. Daca nu ai nimic mai bun de facut decat sa jignesti, trebuia sa nu mai intri pe TPU, pentru ca aici oamenii cer ajutorul, nu criticile tale

| IMC90 a răspuns (pentru BBAlyss):

Temele nu se fac pe TPU, citeste regulamentul
P.S: daca iti ziceam ca esti proasta facuta gramada, abia atunci te jigneam.

| BBAlyss explică (pentru IMC90):

Nu este o tema.Iar singurul prost\proasta esti tu, pentru ca nu iti dai seama cat de penibil esti.

| IMC90 a răspuns (pentru BBAlyss):

Sigur ca nu este o tema. te-ai trezit tu, asa, de dimineata cu o curiozitate nespusa despre modul in care lupul se poate adapta la diversele medii de viata laughing))

| BBAlyss explică (pentru IMC90):

Da .Exact.Care e de fapt problema ta? Nu te mai oftica atat