| Tudor123123 a întrebat:

Pentru cei care au fost la liceu mate-info am o intrebare:la liceu se fac lucruri despre designe-ul 3D? (la informatica)

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut nimic

| m1dn1gh7 a răspuns:

Nuu, faci C++ sau C+, depinde de proful tau, cealalta clasa de mate-info a lucrat C+, eu am lucrat in C++, dar nu m-a atras deloc informatica si nu am invatat mai nimic in 4 ani.

| suntserios a răspuns (pentru m1dn1gh7):

De unde ai scos C+? Lol

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru suntserios):

A inteles oricum ideea, chiar daca am gresit eu.

| MariusFD96 a răspuns:

Nu. Chiar deloc. Eu in 3 ani de mate-info nu am invatat nimic. In mare parte vei programa in pascal. Si cam asta e tot.

| Kiwibibilă a răspuns (pentru MariusFD96):

Ce Pascal visezi? De la prima ora se incepe cu C++.

| suntserios a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Stai linistit mai sunt scoli unde se face Pascal... din pacate

| MariusFD96 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Atunci ma bucur ca in alte licee se face C++. La mine din pacate nu ne scotea din pascal. laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Kiwibibilă):

De fapt, are dreptate. La unele licee se face Pascal sau C. Nu toate liceele predau in C++.