| Nirvana03 a întrebat:

Buna TPU happy. Pentru cei care sunteti din Timisoara,cum e la liceu la Grigore Moisil? E chiar asa de greu cum se spune? Tin sa zic ca ma descurc bine la matematica, dar imi e teama ca acolo se face la un alt nivel si nu stiu daca e alegerea cea mai buna.
Multumesc anticipat.
Dau funda

1 răspuns:
| izzycm7 a răspuns:

Buna! Tot ce îți pot spune e ca trenuie sa inveti și sa nu te lasi distrat. Dacă te descurci la matematica, nu te speria. Sigur, îți va fi putin mai greu pentru va fi ceva nou, dar nu imposibil. Dacă ești fata, ai grija la anturaj și toate cele, și dacă ești baiat la fel. Poți intra foarte usor in alte anturaje și o poți lua pe alta cale. Cât despre școala in sine, e destul de buna, ți-am zis, nu imposibil dar așteaptă-te la ceva mai complex. Sper ca ți-am fost de folos happy