| adutzadragutza a întrebat:

Pentru ora de informatica trebuie sa pregatim o prezentare power point dar eu nu prea am idee ce subiect sa abordez. Ma puteti ajutaa cu o idee, sa fie ceva special dar nu foarte complicat.Multumesc anticipat.Acord funda celei mai bune idei.happy( la restul folositor)

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ce spui despre o prezentare despre poluarea mediului inconjurator.sau despre iluzii optice?

3 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Despre ce estu mai pasionata

| PotHed a răspuns:

Salut

Pai ce zici de "ploaia de stele cazatoare"? E sambata 8 octombrie si nu e prea complicat informatiile de care ai nevoie le gasesti pe google si este un subiect interesant.

Bafta! =P

| HypnoticPoison a răspuns:

Eu cand am avut de facut am facut despre Bora-Bora :x. Gasesti o gramada de lucruri de scris pe Google si iti dau si mel daca te ajuta cu ceva :P Ps: Eu am luat 10;))
http://www.tare.ro/azyban_azy/113790-bora-bora-magan-amp-rodriguez