| anonim_4396 a întrebat:

Peste 3 zile am admiterea la medicina in Timisoara... si imi este foooarteee frica... am niste emotii enorme! Este cineva de aici care a dat anul trecut admiterea la umf in Timisoara la medicina generala? Ce intrebari s-au dat? S-au bagat in detaliu sau au fost intrebari generale, mai usoare? Multumesc

4 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

Invinge emotiile si o sa vezi ca totul o sa fie ok. happy

| ramona1595 a răspuns:

Si eu dau admiterea anul acesta, tot la UMFT. Daca ai terminat grilele de invatat nu cred ca ai vreun motiv sa te temi. La simulare s-au dat printre cele mai usoare intrebari din cartea de grile. Sa speram ca va fi bine

| ramona1595 a răspuns:

Scuza-ma, nu am reusit sa iti trimit mesaj privat. Cu ce litera incepe numele tau de familie? Poate ne vom nimeri in aceeasi sala de examen.