| Scarlett011243 a întrebat:

Spune-timi cele mai celebre inventii dea lungul istoriei si de unde pot sa iau informatii cat mai multe despre inventie/
Mersi mult
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KatnissEverdeen a răspuns:

Leagate de ceva ce il folosim in fiecare zi...dar nu avem habar de istoria lui, ca de exemplu becul.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la Dragoste si sex.Intrebarea va fi mutata.

| Scarlett011243 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai altceva de facut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Scarlett011243):

Respecta regulamentul si posteaza Unde trebuie.

| Scarlett011243 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea imi pasa deci.
Du-te sacaie pe altcineva... ca mai sunt o suta si o mie care fac asa si nimeni nu le spune nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Scarlett011243):

Dar daca ramii fara cont, iti pasa?

| Scarlett011243 explică (pentru anonim_4396):

Nu,
Hai ca nu am chef sa ma cert si nu stiu de ce te-ai obosit si chinuit sa intri pana aici sa imi spui asa ceva.
DACA NU STII RASPUNSUL poti sa pleci... tongue tongue

| ZaineaM a răspuns:

Vibratorul, prezervativele, papusile conflabile, lubrifiantul, bautura, etc.
informatii pentru primele gasesti la sexshopwinking
Acum fara caterinca : focul, moara de vant, electricitateawinking FUNDA?