| St3fan97 a întrebat:

spuneti-mi si mie care sunt cele mai avantajoase profile de liceu (cele mai cautate acum)?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai ok mi se pare Stiinte ale Naturii. De ce? Findca faci toate materiile destul de bine la fel ca in generala si de la SN ( Stiinte ale Naturii ) te poti duce la orice facultate vrei. Eu sunt la Sn si este foarte ok. :*
Succes!

| kittycrina a răspuns:

Pai cele mai bune...asta depinde de ce vrei tu sa faci pentru ca mai tarziu facultatea conteaza. Daca vrei sa dai la medicina ar trebui(ca sa iti fie apoi un pic mai usor) sa dai la un liceu teoretic pe profil stiinte alea naturii, iar daca vrei la politehnica ai putea sa dai la mate-info.Insa ai putea sa dai si la Economic pentru ca si asta e un profil destul de cautathappy sper ca te-am ajutat happy