| DavidAdrian122 a întrebat:

Stie cineva mediile liceelor din 2020?

3 răspunsuri:
| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Bănuiesc că vrei să știi media de intrare dintr-un anumit liceu? În perioada 2020, pară-mi-se. Sau n-am înțeles eu bine?
Ei bine, aici contează și în ce oraș este liceul și, în primul rând, cum se numește liceul respectiv.
Apoi, dai o căutare pe Google pentru că, dacă nu mă înșel, toate liceele au un site al lor. Iar de acolo poți să găsești și singur media de admitere.
Numai bine.

| Michaeel a răspuns:

Mediile de anul asta au fost foarte mari, chiar și mediile ultimilor admiși. Le vei găsi pe site-uri, ori pe cel al liceului ori *poate* pe site-ul ministerului. Oricum, te asigur eu, în special dacă cauți un liceu bun, ca majoritatea vor fi medii peste 8 sau 9, mai mici nu.

| andreeaaaaaaamaria a răspuns:

Cauți pe Google
"Colegiul National Sfantul Sava medii de admitere"
Sau orice alt liceuhappyÎn 2020, mediile de admitere au fost foarte mari. De la 8, 27 la filo la 8.55. De la 8.37 la sociale la 8.90. Acestea sunt niste medii de la un liceu de la mine din orashappy