| Lusesita a întrebat:

Stiti cumva dupa ce criteriu de baga in clase la liceu, de ex :Clasa a IX-a A, B, C, D, E... Se ia in ordine alfabetica, dupa medie sau cum? As vrea sa pic in aceeasi clasa cu o prietena dar nu stiu cum se procedeazalaughing. Noi am zis sa ne ducem sa depunem dosarele impreuna la liceuhee hee

3 răspunsuri:
| renee14 a răspuns:

Daca v-ati inscris amandoua la acelasi profil sunt sanse sa picati in aceeasi clasa

| vladdumitrescu a răspuns:

Pai dupa profile, de pilda daca primul profil este mate-info, acea clasa va fi 9A

| Lusesita explică:

Te baga *