| simona_3709 a întrebat:

sunt a vIII-a si vreau sa ma decid. thinking unde sa dau. la liceu
In Sava.In Ion Creanga. Lazar sau Sincai. Vreau un liceu unde nu se invata excesiv, unde e lume buna si de treaba. [p, s vreau sa intru la mate-info. thinking]
Sau. alt liceu? pareri?

2 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Add d4rk_generatio pentru detalii.eu iti recomanc creanga si o sa-ti spun si dc tongue

| Andrei2010_6482 a răspuns:

Salut, ai vazut cati au picat anul asta pe mate-info? succes, pentru inceput lista e deja piperata cu licee unde n-o sa ai parte de ce cauti laughing. poate Sincai cred si Creanga