| AndreeaAlecsa15 a întrebat:

Buna,TPU! Sunt boboaca in liceul teoretic Traian (fost tehnic pana anul trecut) din Bucuresti si as vrea sa stiu cam cum sunt elevii, profesorii, liceul, tot. Sunt o fire mai timida si nu stiu cum e viata de liceu. Help me!

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Am avut o prietena acolo si mai treceam in vizita din cand in cand.nu sunt tigani sau scandalagii, ci doar copii buni.Te vei integra rapid, iti garantez.De profesori nu stiu, n-am invatat acolo, te ajut si eu cu ce pot.