| danutu2001 a întrebat:

SUnt foarte stresat. Am invatat stiu tot, Si maine dau corigenta la fizica..Sunt foarte stresat. Sa invat si8 acum in ultima zi? dati mi niste sfaturi va rog mi e frica...

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Repeteti ce ai invatat si nu toci foarte mult ca sa nu uiti pe urma.Nu te stresa pastreazati calmul. Daca ai invatat si te si prezinti ai doar o materie totul va fi ok oricum te ajuta si profesori nu ai cum sa ramai doar cu o materie repetent.

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Azi mai bine relaxeaza-te, doar te uiti pe niste teorie, revezi logica formulelor, totul lejer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai liniștit. Mai repeta odată înainte sa te culci și o sa stii tot dacă ai învățat. Îți dau un sfat, nu repeta de prea multe ori pentru ca pe parcurs o sa uiți tot, repeta din când în când când mai vrei sa iti aduci aminte de ceva.
În ziua în care trebuie sa dai corigenta fi sigur ca o sa o treci și încearcă sa fi liniștit.
Așa sigur o sa iei peste 5. Succes

| Alexandruuu88 a răspuns:

O sa fie bine! Ai incredere in tine, spune o rugăciune si o sa fie bine! Baftaaaa

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Daca ai repetat destulsi esti sigur pe tine nu mai repeta. Poti sa mai repeti o data in seara asta sau maine inainte de corigenta.
Succes!