| MiKsHiDuLsHiK a întrebat:

Buna TPU sunt in clasa a 9a la un liceu nu vreau sa-i dau numele dar este teoretic + bilingv si as vrea sa ma mut la Colegiul Tehnic "Traian" pentru ca acolo mai am 3 prietenii 2 fete si 1 baiat si pentru ca nu imi place in liceul actual, as vrea sa ma mut de la mate info la filologie. Ce ar trebui sa fac? Cum procedez si cum stiu daca pot intra? Ca am inteles ca trebuie sa am media nu stiu cum fata de a celui ultim elev, va rog ajutor :*

Răspuns Câştigător
| roby2pac a răspuns:

Pai al sfarsitul semestrului se duce un parinte, si vorbeste... si mai trebuie sa dai niste teste la materiile care se fac la filologie si nu se fac la mate-info.

| MiKsHiDuLsHiK explică (pentru roby2pac):

Vroiam sa mai intreb merita sa ma mut la acest liceu? ce ziceti de el este bun? ca institutie, elevi si profesorii? adica ca institutie bancile scaunele salile de clase etc?

2 răspunsuri:
| ancutz16 a răspuns:

Asa este se ia in considerare in functie de ultima medie celui care a intrat si bineinteles trebuie sa ai media mai mare.happy