| con12ro a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si as vrea sa ma duc la un liceu militar. Cred ca voi putea sa trec examenul psihologic si cele 2 la Lb.Romana si matematica dar problema este la proba sportiva deoarece eu sunt mai gras... Credeti ca am vreo sansa sa iintru la un liceu militar?

1 răspuns:
| Masochistul12 a răspuns:

Cu multa munca totul e posibil, vorbeste cu un profesor de educatie fizica care sa te pregateasca, mananca sanatos si antreneazate, orice e posibil cand vrei cu adevarat. Mult bafta!