| Alexand3ru1 a întrebat:

Buna TPU.
Sunt indecis in privința profilului de la Facultate.
Totuși as alege Economia Comerțului Turismului și Serviciilor...precizez eu am term profil.Uman.
Nu prea tolerez bine matematica.
Ce m-a sfătuiți?
Pe ce se axează orele de curs de la profilul acestei Facutatii.
Rog msj doar din partea pers care știu informații legate de profilul respectiv.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Economia Comerțului Turismului și Serviciilor - titlul sună bine. Important însă este ceea ce vrei să faci după. Adică ce job urmărești. Nu te sfătuiesc nimic dar gândește-te la asta.

| CLaudia2812 a răspuns:

Bună! Sincera sa fiu nu cunosc informatii despre profilul respectiv insa pot sa iti spun ca e o oarecare continuare a profilului din liceu "Turism si alimentantie". Adica asteapta-te sa ai de a face cu geografie, economie si matematica (dar mate de nivel M2 maxim, deci nu e stres)