| Ana789123 a întrebat:

Sunt noua pe aici. big grin
Sunt eleva in clasa a X-a la un liceu slabut. Nu aici mi-am dorit sa intru. Am vrut sa ma trasnfer in vacanta de vara la alt liceu pe acelasi profil (filologie) insa am crezut ca unde sunt lucrurile se vor ameliora, avand in vedere ca in clasa a IX-a mai mult a fost treaba cu acomodatul. Problema este urmatoarea: unde vreau sa ma transfer sunt ambele clase de 30 de elevi. M-am interesat si am inteles ca ma pot transfera numai daca fac rost de acordul inspectorului general... va rog mult ajutati-ma... chiar imi doresc sa reusesc sa ma mut. foarte mult. Daca aveti vreun sfat, m-ar ajuta. happy

2 răspunsuri:
| roberta7087 a răspuns:

At trebui sa mergi sa vorbesti cu directorul liceului la care vrei sa te transferi, el iti va spune ce sa faci si cum sa faci

| Nimicnueimposibil a răspuns:

Esti dusa laughing)