Întrebare recomandată | biutzaB a întrebat:

sunt studenta la facultatea de biologie si as dori sa dau licenta la sistematica pteridofitelor.imi puteti da niste sfaturi privind aceasta materie? ce teme as putea sa imi aleg(sa fie mai usoare). merita sa dau licenta la aceasta materie?

1 răspuns:
| JASMYNA88 a răspuns:

De obicei cand alegi o anumita materie pentru licenta, profesorul are o lista cu subiecte pe care le poti aborda. eu zic sa vorbesti cu profesorul. eu cand am dat licenta asa a fost, adica asta varahappy