| WAndrei95W a întrebat:

Buna TPU.Trec in clasa a 10a si m am transferat de la mate info la stiinte sociale.In 2 zile trebuie sa dau diferenta la latina si pot sa spun ca sunt cam paralel cu aceasta materie.totusi ce mi recomandati sa invat pentru a trece? e greu acest examen?

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

Sincer nu cred că se poate învăţa în două zile ceea ce în mod normal se învaţă în doi ani de şcoală.
În două - trei luni, cu un profesor bun şi multă strădanie, cred că se poate realiza ceva dar în două zile este EXCLUS.

2 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Invata bine gramaticawinking

| Saya a răspuns:

Invata lucrurile de baza, verbele si conjugarile si in rest In Omnia Paratuswinking