| Gabitza_8201 a întrebat:

Unde credeti ca e mai bine.la facultate la Timisoara sau la Bucuresti?:X :*

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Mergi acolo unde ai condiții de locuit mai bune! Evident că Bucureștiul este un centru universitar mai puternic decât oricare alt oraș din țară. Dacă îți trebuie o carte în București o mai gasești în alte orașe mai greu.

| gabrielutzu a răspuns:

In nici un caz sa nu te duci la Bucuresti.E un oras de cacao.

| 4b a răspuns:

Hai la Tmhappy

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Eu as zice mai bine la Timisoara deoarece in Bucuresti este prea multa multime si agitatie.

| Laurra958 a răspuns:

Timișoara.

| Al3xBest a răspuns:

La Bucuresti logicwinking...ai mai multe oportunitati aicitongue

| singur a răspuns:

In nici un caz in timisoara este un oras vai de mama lui mai bine in Bucuresti sau Alexandria