| adri16 a întrebat:

unde pot gasi toata cartea new moon?

Răspuns Câştigător
| Anonima_2658 a răspuns:

-pai de obicei in toate magazinele de presa,reviste,carti
-sau supermarket`uri,la mine in oras este la Kaufland, poti incerca si la Real, probabil si acolo este
happy
--->dar sa stii ca e destul de scumpa.in jur de 60-80 de lei[600-800 de mii]. daca ai vazut filmu, nu stiu ce rost mai are, citeste si tu ceva care sa te surprinda.Asa te cam astepti la ce se intamplawinking

sper ca te-am ajutat

see ya` :*

2 răspunsuri:
| DudaYeah a răspuns:

Se poate gasi in orice librarie. eu am vazut-o si in Carrefour. dar se poate da comanda si de pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cur
pa