| gmqgq4xxug a întrebat:

Buna TPU! Urmeaza sa mi dau licenta si am o nelamurire. Ni s-a spus ca trebuie sa trimitem partea scrisa la secretariat pana intr o anumita data, si ma intreb oare daca mai pot scrie la licenta dupa data inscrierii… Mentionez ca sustinerea licentei o am la doua saptamani dupa

Sunt foarte confuz si abia de am scris, ajutati-ma va rog!
Dau funda, promit! ????

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lasa, dai licenta la anul, abia ai timp sa o scrii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Profesorul indrumator ce zice?

| VoidEternal a răspuns:

Trebuie sa fie gata când o depui.

| TheGentleman a răspuns:

Eu știu că se poate scrie și după. Aduci în ziua susținerii 2 exemplare, unul îl dai comisiei. Iar eventual lași un exemplar și la secretariat. Cel mai bine e să te consulți cu profesorul coordonator.

| Cipi1212 a răspuns:

Licența scrisă trebuie trimisă până la data prevăzută de secretariatul facultății. Nu mai poți scrie după înscriere.

| hU?a a răspuns:

Odata depusa, nu mai poti scrie.
Daca nu esti pregatit, o amani.