| givemeareason a întrebat:

Va rog tare frumos sa-mi dati si mie niste linkuri ce contin cursurile de anul 1 2011-2012 de la facultatea de economie si administrare a afacerilor sau trimiteti-mi prin email la adresa battlecampus@yahoo.com si va dau funde tot anul.

1 răspuns:
| Tzuna a răspuns:

Nimeni nu iti poate da cursurile decat colegi tai de facultatehappy daca nu vor, atunci intra pe site-ul facultati, dai clic pe departamente si acolo la ce materie vrei, cauti profesorul cu tare si ar trebui sa aiba toate cursurile la materia respectivahappy

Bafta iti doreschappy!