| CarmiLove a întrebat:

Voi ce optionale aveti la voi la scoala anul acesta? Daca da,ce faceti la el? Eu fac sculptura si semstrul asta desenam modele pe care le putem sculpta in lemn iar din semestrul doi sculptam love struck
Primul raspuns, funda love struck Restul 2 voturi(Inteligent si Folostitor) love struck

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Noi facem Educatie si Cultura Europeana si vorbin despre Europa, demnitate, oameni, dreptu si dese ori despre extraterestri.De fapt vorbim despre orice subiect dorim noi.

5 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Pai sa vedem...Anul asta am din pacate doar 5 ore de optional.2 de biologie, 2 de chimie si unul de matematica.Nu fac nimic distinctiv. Aparent, singura diferenta e aparitia a :
-3 rubrici noi in catalog
-3 "materii" in plus la care sper sa trec

| Northern a răspuns:

Ce fain de voi.Eu în clasa 8 făceam matematică la opțional, iar pe lângă asta, vineri, de la 1 la 2, făceam tot matematică.Și cică era ''distractivă''...

| Cozon3 a răspuns:

Noi avem doar un optional la scoala cel de matematica laughing si e naspa ca nu facem matematica distractiva facem ce facem la o ora normala sad

| CarmiLove explică:

Scuze sad Dar nu pot da voturi pentru ca sunt user junior sad

| vladcoolboy a răspuns:

Noi avem optional In lumea povestilor si citim povesti, avem si o carte Lecturile copilariei si mai citim cateodata din ea si interpretam personaje din povesti.Sunt a 3-a.