| Kayn221 a întrebat:

Vreau sa dau la facultatea de drept si imi e putin teama, adica in zona mea se da examen de admitere la romana/economie si nu stiu sigur ce ar trebui sa invat. am incercat sa ma interesez, dar nu am reusit. Stie cineva sigur? Multumesc big grin
Si inca ceva. nu sunt prea bun la engleza/franceza. etc, si imi e teama de examenele din sesiuni. am timp sa invat pe parcursul facultatii pentru a reusi la examene?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://drept.unibuc.ro/Admitere-2018-s737-ro.htm

Ai acolo tematica.