| JHope a întrebat:

vreau sa dau pe o facultate de limba coreeana/japoneza. Ce facultati sunt care predau aceste limbi? Si daca sunt cum pot intra la ele, pe baza de dosar sau examen? Ce poti iesi dupa terminarea acestor facultati cu acest profil?
Multimesc anticipat!
FUNDA!

1 răspuns:
| ionelaanda a răspuns:

Buna! Raspunsul meu nu te va ajuta sigur... Si eu m-am gandit sa dau la o facultate coreeana pentru ca si eu ador BTS. Am vazut ca sunt facultati in Anglia doar ca acolo se intra cu 10..Si e destul de greu. Da, mno, Bafta!