| Munteanu_Daniel_1987 a întrebat:

vreau sa intreb pe toti cei care ati cumparat cursul de limba engleza de la edituta imp srl speak english daca este bun ca as dori sa-l cumpar si eu sa invat engleza, si as vrea sa stiu daca e bun.v-as ruga sa-mi raspundeti doar cei care l-ati cumparat.va rog mult de tot!

1 răspuns:
| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

Da, eu l-am avut si m-a ajutat foarte mult ti-l recomand. Este foarte informativ si vei avea exercitii il limba engleza de la cele m-ai usoare pana la cele m-ai grele.