| rossCopperman a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma duc anul acest la octav bancila iasi si nu stiu ce trebuie sa fac sa ma ajute si pe mine cineva pliz va rog ff frumos vreau sa ma duc la desen sau la design poate la actorie pliz sa ma ajute cineva sunt in calasa a 7 adica acum trec ce trebuie sa fac pliz ajutati-ma

1 răspuns:
| roooxy_5474 a răspuns:

Stiu liceul asta e foarte bun.cred ca e singurul de arte din iasi.am prieteni care sunt acolo si sunt foarte multumiti. intra pe siteul liceului octav bancila si ai sa vezitonguetonguebig grin multa baftabig grinbig grin