| rossCopperman a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma duc anul acest la octav bancila iasi si nu stiu ce trebuie sa fac sa ma ajute si pe mine cineva pliz va rog ff frumos vreau sa ma duc la desen sau la design poate la actorie pliz sa ma ajute cineva sunt in clasa a 7 adica acum trec ce trebuie sa fac pliz ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Kruger2 a răspuns:

Din Design/Desen/Arte tehnice se castiga bine doar in strainatate. La noi nu sunt bine platite meseriile. Daca vrei sa pleci peste hotare, iti recomand asta cu caldura.

1 răspuns:
| frisca a răspuns:

Heylaughingsi eu sunt din iasi clasa a 7 alaughing