| Elisabianca12 a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la pedagogie la facultatea Credis, la ID. A mai facut cineva facultatea de pedagogie? Recomandati sa merg? Stiti cat costa? Si as vrea sa stiu, daca ma puteti ajuta, in ce consta examenul de admitere. Multumesc frumos.

1 răspuns:
| Alex_Mario_1974 a răspuns:

Buna! Scz in primul rand..trebuie sa fii majora..ca nici un sponsor trecut de 46 de ani nu se risca cu tine.In al doilea rand te pot ajuta eu si pot sa merg si in locul tau la examen..banuiesc ca asta vrei poate si un master? Pune mana si invata asa cum am facut toti! Sincer eu am mai multi ani de scoala decat ai tu de viata! Cand pui intrebari de genul asta..trebuie sa te astepti la raspunsuri de genul asta!